Z ostatniej chwili!

Piszcie do nas na asku wasze ulubione momenty z opowiadania! Chcemy dowiedzieć się, co wam się najbardziej podobało :)

Bohaterowie


Ruby Bloom - 18lat (ur. 14 lutego 1995)[czyt. Rubi Bloo] /"m" się nie czyta/
Czarodziejka.
Ma charakterek, co nie odpowiada pewnym osobom. Czasem nie potrafi trzymać języka za zębami. Na ogół jest wesoła i przyjacielska, choć stara się nie pokazywać po sobie wszystkich emocji. Nie często posługuje się swoimi mocami, chyba, że musi. Umie czytać w  myślach i wykorzystuje to z wieloma osobami. Lepszy kontakt potrafi utrzymać z chłopakami, gdyż oni nie obrażają się za wszystko. Pochodzi z Londynu i ma starszego brata.
"Nie trzeba być chłopakiem, aby byś silnym. Wystarczy ciężka przeszłość."
 


Olivia Hult -  18lat (ur. 27 czerwca 1995) *od 12 rozdziału* [czyt. Elivia Holt]
Syrena.
Uśmiechnięta, ale sprytna. Potrafi zadbać o siebie. Umie dogadać się ze wszystkimi, a jeśli jej to nie wychodzi – używa uroku syreny.  Nie ma rodzeństwa, za to Caleb zastępuje jej całą rodzinę. Nie jest typem samotniczki, jednak woli mieć jednego dobrego przyjaciela, niż całą masę fałszywych.

„Nie pozwól nikomu decydować o twoim życiu, bo w tedy zostaniesz kimś, kim nie powinnaś być. Będziesz nikim. Będziesz człowiekiem na zawsze skłóconym z życiem.”Niall Horan - 18lat (ur, 13 września 1994) [czyt. Nail Horan]

Anioł.
Chłopak, w którym kocha się większość panienek w szkole. Mimo to, on upatrzył sobie jedną i to o jej względy się stara. Pomimo niechęci do nowych osób, jest towarzyskim chłopakiem – wystarczy go lepiej poznać. W kilku słowach to troskliwy i bystry facet, jednak przeraża go czasem dorosłość. Lubi być w centrum uwagi i jest lekko niemoralny(zboczeniec xD).
 "Jestem seksowny. Wiem. Czasem nieświadomie to wykorzystuję. Podoba ci się to."


Zayn Malik – 19lat (ur. 12 stycznia 1994) [czyt. Zen Malik]
Wilkołak.
Chłopak z honorem. Ma w sobie coś z Bad boy’a, co pociąga masę dziewczyn, nawet Ruby. Mimo to ma dziewczynę, Perrie. Nie pozwala swoim przyjaciołom odejść, nawet jeśli oni go „nie lubią”. Stara się rozumiać wszystkich, chociaż mu to średnio wychodzi.
"Mogę być twój, jeśli tylko zechcesz. Ale pamiętaj: ty już jesteś moja."


Perrie Edwards - 18lat (ur. 10 lipca 1994) [czyt. Peri Edłords]
Nereida.
Kocha wszystkich. Ma niesamowitą osobowość. Stara się pomagać znajomym jak i obcym. Uśmiechem zaraża wszystkich. Jest lubiana przez dziewczyny i chłopaków. Wybrankiem jej serca jest Zayn. dobrze się uczy. Po skończeniu Magic High School zamierza iść na studia prawnicze.
"Znając mnie poznajesz też siebie. To niesamowite!" Louis Tomlinson -19lat (ur. 24 grudnia 1993) [czyt. Lułi Tomlinsyn]
Morski człowiek.
Chłopak pomysłowy. Ma w sobie coś, co sprawia, że nie można go nie lubić. Przystojniaczek. Nie interesują go krótkie związki. Utalentowany pod wieloma względami. Czasem zbyt pewny siebie. Dobry z niego przyjaciel. Troszczy się o bliskich.
"Nie znam twojej przeszłości, ale pozwól, że poznam cię z moją przyszłością."


Harry Styles – 18lat (ur. 1 lutego 995) [czyt. Hari Stajls]
Wampir.
Zdecydowanie pewny siebie chłopak. Czasem bezczelny i pyskaty. Myśli, że kipi seksem – najgorsze jest to, że rzadko się myli. Dziewczyny na sam jego widok zachodzą w ciążę. Pomimo tego wszystkiego jest dobrym i wiernym przyjacielem. Jeszcze nigdy nie zdradził powierzonego mu sekretu. Pociąga Ro Ruby i Olivia.
"Sam seks ze mnie. Udowodnić?"Liam Payne – 18 lat (ur. 29 sierpnia 1994) [czyt. Lijam Pejn]
Archanioł.
Pomocny i mądry chłopak. Często musi ratować tyłki swoim znajomym. Sam nie miał lekko w życiu. W szkole znany ze swoich dobrych ocen, choć nie jest uważany za kujona. Obecnie nie ma dziewczyny, ale szuka tej jedynej.
„Znasz moje imię, nie moją historię.”Caspar Anderson – 18lat (ur. 30 stycznia 1995) [czyt. Kaspar Enderson]
Wampir.
Wesoły i zabawny. Tym żartownisia – po prostu to mu dodaje pewności siebie. Lubi nawiązywać nowe znajomości. Codziennie robi sobie „samojebki” w lustrze. Bardzo dba o swój wygląd. Nie uważa się za mega przystojnego. Umie grać na gitarze. Bystry chłopak pod maską klown’a.
„Ja zrobię wszystko! Ale jutro.”
4 komentarze: