Z ostatniej chwili!

Piszcie do nas na asku wasze ulubione momenty z opowiadania! Chcemy dowiedzieć się, co wam się najbardziej podobało :)

poniedziałek, 21 października 2013

Halo, Konkurs!

Jako autorka doszłam do wniosku, że to opowiadanie byłoby ciekawsze, gdyby pisały go dwie osoby. W Ruby Bloom będę wcielać się ja, natomiast w osoba zwycięska w Olivię.
Krótkie sprostowanie. Olivia Hult pojawi się dopiero w rozdziale 12. Osobą, na której jest wzorowana to Lucy Hale.
Przysyłając prace na e-mail w temacie wpiszcie hasło 'kisiel'. Wtedy to ja się nie pogubię. Zaraz wyjaśnię o co będzie chodzić w tym konkursie i jakie są zasady.

Koniecznie przeczytaj!
 Przysyłając pracę musisz być świadoma, że zwracam dużą uwagę na bogatość słownictwa, ortografię i gramatykę. Ale jesteśmy tylko ludźmi i może się zdarzyć kilka błędów. Historia musi mieć co najmniej 3 tysiące słów. Niech to będzie jednopart. Prace przysyłajcie do 23 listopada.

Konkurs; temat i wskazówki:
 Głównym tematem konkursu będzie Olivia i to jak dostała swoje moce. Mile widziane są zdjęcia.
Jeśli nie wiesz kim(jakim stworem) jest Olivia to jest to syrena lądowa. Ma wszystkie cechy syreny z wyjątkiem ogona, czyli nie zmienia swojej postaci w wodzie.
Charakter Olivii to tylko i wyłącznie wasza sprawa, lecz pamiętajcie, że Ruby postrzega ją jako dziewczynę, która pragnie rozkochać w sobie Nialla.
Możecie dodawać nowe postacie, z którymi Olivia będzie się przyjaźnić lub mieć na pieńku.
Tytuł historyjki to wasza inicjatywa.
Dobrze by było, aby praca zawierała dialogi.
W razie jakich kolwiek pytań kierujcie się na ask'a lub dla lepszego zrozumienia do zakładki 'Konkurs', gdzie macie wyjaśnione co i jak. W zakładce 'Konkurs' macie także adres, gdzie macie przysyłać swoje powieści.

1 komentarz:

  1. Przepraszam ale chyba nie będę mogła ci pomóc. Nie mam reraz zbyt czasu i poprostu to jest duża odpowiedzialnosc xd a pozatym to ja robię strasznie dużo błędów :-/

    OdpowiedzUsuń